شرایط و ضوابط استفاده از سایت سیزال مت

استفاده از فروشگاه اینترنتی سیزال مت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 1. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی سیزال مت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 2. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.
 3. كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و كامل خود را در قسمت عضویت درج نمایند . بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تحویل درست و به موقع سفارش و یا ارائه خدمات خواهد شد.
 4. تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی سیزال مت با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
 5. ارتباط فروشگاه اینترنتی سیزال مت با کاربران از طریق ir و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
 6. فروشگاه اینترنتی سیزال مت به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد.

 

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی در معاملات، فروشگاه اینترنتی سیزال مت (سایت sisalmat.ir ) به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

 1. جهت رفاه شما مشتری گرامی، کلیه خدمات فروشگاه اینترنتی سیزال مت به دو نوع ذیل قابل ارائه می باشد:
  ۱.فرم سفارش کالا :این فرم مخصوص کالاهایی می باشد که مشخصات آن از قبیل نوع،سایز ،رنگ و …. در صفحه اطلاعات کالا ثبت گردیده و کاربر بدون نیاز به راهنمایی یا مشاوره قادر به خرید کالا می باشد. در این روش پیش فاکتور در زمان انتخاب کالا بر اساس اطلاعاتی که به سیستم داده شده، محاسبه و برای کاربر ارسال می گردد
  ۲-فرم ثبت سفارش: این فرم مخصوص کاربرانی می باشد که قبل از خرید کالای مورد نظر، تمایل به بررسی دقیق محل توسط تیم کارشناسان سیزال مت را دارند. پس از بازدید محل توسط متخصصین و برداشت دقیق اندازه ها، پیش فاکتور محاسبه و ارسال می گردد .لازم به ذکر است هزینه های حمل و نصب با توجه به مکان و ویژگیهای کالای درخواستی در همان زمان ارزیابی و در پیش فاکتور قید می گردد.
  فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری است که خریدار آن را در زمان سفارش کالا در فروشگاه اینترنتی سیزال مت درج می نماید. ارائه خدمات نیز بر مبنای اطلاعاتی که توسط کاربر در فرم ثبت سفارش درج می گردد، مشخص می شود
 2. خریدار می تواند در صورت تمایل قبل از سفارش کالا فرم مربوط به ثبت سفارش را جهت بازدید کارشناسان سیزال مت از محل تکمیل و ارسال نماید.کارشناسان ما پس از بررسی و تعیین زمان بازدید،مراتب را به وسیله پیامک یا ایمیل به خریدار اعلام می نماید.
 3. فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین و به اطلاع خریدار می رساند.
 4. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده، طبق قیمتهای سایت محاسبه گشته و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می گردد، هزینه ارسال کالا می باشد.
 5. مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی سیزال مت درج می گردد و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور شخص سفارش دهنده یا شخص معرفی شونده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده می تواند سیاست های مربوطه را اعمال نماید.
 6. در صورت نیاز کالا به نصب، فروشنده موظف می گردد پس از طی زمان تولید با توجه به سیاستهای کاری شرکت، روز و زمان نصب را مشخص و مراتب را به وسیله پیامک یا ایمیل به خریدار اعلام نماید
 7. خریدار با امضای برگه تحویل کالا یا نصب، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.
 8. خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

 

شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

ارسال کلیه سفارشات در محدوده تهران بزرگ و شهرستانها به طرق ذیل صورت می پذیرد:

الف) در مراکز استان و شهرستانها (بجز تهران)

 1. حمل کلیه سفارشات بر اساس نوع و سایز کالای سفارشی به واسطه پست یا باربری صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی سیزال مت هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پست یا باربری ندارد.
 2. مدت زمان تحویل محموله ها به باربری یا پست حداکثر تا 48 ساعت پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
 3. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به باربری یا پست به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
 4. در صورت تحویل کالا توسط پست ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پست در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی سیزال مت هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
 5. در صورت تحویل کالا به باربری جهت ارسال برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط باربری صادر و این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک یا ایمیل برای شما ارسال می گردد. شما می توانید با این شماره رهگیری، کالای خود را از باربری تحویل بگیرید. لازم به دکر است تحویل کالا از باربری به عهده خریدار می باشد
 6. هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت پست یا باربری و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی سیزال مت هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

ب) در محدوده تهران بزرگ

 1. حمل کلیه سفارشات بر اساس نوع و سایز کالای سفارشی به واسطه پیک یا وانت صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی سیزال مت هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پیک ندارد.
 2. پس از حمل هر محموله توسط پیک یا وانت، مشخصات حامل محموله برای خریدار پیامک و یا ایمیل می شود.
 3. مدت زمان تحویل محموله ها در تهران حداکثر تا 48 ساعت پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
 4. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
 5. هزینه حمل کلیه سفارشات پادری به صورت رایگان و مابقی اقلام بصورت پس کرایه براساس مبلغی که در هنگام سفارش کالا مشخص می گردد، نقدا در محل از خریدار دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای وزن و نشانی محاسبه می شود.

 

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

 

الف) برگشت کالا (حق انصراف)

 1. قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.
 2. بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت24 ساعت (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی سیزال مت بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه تحمیلی بر مشتری، هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود.لارم به ذکر است کالاهای تولیدی به دلیل تولید در نوع، ابعاد و رنگ درخواستی مشتری به هیچ وجه مسترد نمی گردد